Nora ‘trondit’ rrjetin, na zbulon mashkullin e zemrës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nora ‘trondit’ rrjetin, na zbulon mashkullin e zemrës

19:53 | 19 Tetor 2020

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

E pas ndarjes Nora nuk mungon me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Përmes fotos së fundit ajo e ka uruar Valdrin Sahitin për ditëlindje.

Ka kohë që ajo dhe Valdrini janë shok shumë të ngushtë./ORAinfo/

Komento: