Nora vesh fustan të ngusht, zbulon se është pa riçipeta – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Nora vesh fustan të ngusht, zbulon se është pa riçipeta

12:41 | 14 Gusht 2019

Nora Istrefi po vazhdon me paraqitjet e saj plot stil dhe tejet tërheqëse.

Ajo gjatë kësaj kohë është shumë e angazhuar në mbrëmje e në koncerte të ndryshme, përcjell ORAinfo.

Në secilën ndeje ajo zgjedh të duket unike në veshje, ashtu edhe në frizurë e në grim.

Së fundi ajo ka publikuar një foto ku shihet me flokë kaçurrela e është padyshim veshja e saj ajo që mori gjithë vëmendjen.

E veshur me fustan të ngushtë, Nora zbulon se është pa riçipeta, duket u dukur përvëluese. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!