Nora vishet në minifund, shfaqet përvëluese në imazhin e fundit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nora vishet në minifund, shfaqet përvëluese në imazhin e fundit

18:18 | 09 Dhjetor 2019

Nora Istrefi është këngëtarja nga Prishtina që me zërin dhe pamjen e saj u bë një ndër më të pëlqyerat e publikut.

Që nga moment i daljes në skenë ajo ka sjell vetëm hite të padiskutuara dhe të pëlqyera shumë nga fansat, përcjell ORAinfo.

Para muaj me parë ajo dhe Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare.

Nora pas ndarjes po shfaqet gjitnjë e më në formë.

Së fundi ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur në minifund dhe me këtë pamje po shfaqet përvëluese./ORAinfo/

Komento: