Norën e ka ‘transformuar’ frizeri, po duket krejt ndryshe me këtë frizurë e grim të rëndë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Norën e ka ‘transformuar’ frizeri, po duket krejt ndryshe me këtë frizurë e grim të rëndë

23:50 | 27 Janar 2021

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

Nora është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shihet se sapo është rregulluar dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Komento: