Norën e ka ‘transformuar’ grimerja, kaq e bukur është bërë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Norën e ka ‘transformuar’ grimerja, kaq e bukur është bërë

23:21 | 14 Gusht 2019

Nora Istrefi cilësohet me të drejtë si një ndër këngëtaret më tërheqëse shqiptare.

Format e saj trupore dhe paraqitjet e saj gjithmonë plot stil, janë ato që komentohen shumë nga publiku dhe mediet rozë, përcjell ORAinfo.

Norën e gjejmë tejet aktive me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto ku shihet se posa ka dalë nga grimerja e me këtë pamje po duket më bukur se kurrë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!