Norës s’po ia prish qejfin ndarja, shikoni ku ka shkuar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Norës s’po ia prish qejfin ndarja, shikoni ku ka shkuar

22:17 | 01 Shtator 2019

Para pak ditëve Nora Istrefi dhe Robert Berisha i dhanë fund martesës dhe lidhjes së tyre disa vjeçare.

Lajmin e ka konfirmuar Roberti përmes një postimi në Instagram, përcjell ORAinfo.

Pas ndarjes Nora po i shijon pushimet së bashku me vajzën e saj Reneenë.

E nga atje publikon video ku shihet se po argëtohet shumë./ORAinfo/

Komento: