Notat e lojtarëve në ndeshjen Milan-Bologna, ky është dështaku i ndeshjes

22:56 | 06 Maj 2019

Milan 2:1 Bologna, publikohen notat e lojtarëve.

Skuadra e Milanos ka fituar dramën me Bologna, në kuadër të xhiros së 35-të në Serie A.

Me një fitore prej 2:1 ndaj Bologna, skuadra ’Rosoneri’ ka mbajtur gjallë shpresat për një vend në top katërshen e Serie A.

Ndeshja ishte shumë dinamike dhe e ashpër, duke treguar 3 kartona të kuq, 2 për Bologna dhe një për Milanon, shkruan lajmi.

Golat në këtë takim u realizuan nga Suso dhe Borini për Milan dhe Destro për Bologna.

Më poshtë ju përcjellim notat e lojtarëve për këtë takim, sipas ‘SofaScore’.

Komento: