Nuk dëshiron të largohet nga Milani – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nuk dëshiron të largohet nga Milani

18:17 | 30 Dhjetor 2018

Tiemoue Bakayoko, thotë se është i lumtur në Milan dhe është i hapur për të qëndruar në klub përtej këtij sezoni.

Bakayoko bëri një fillim të vështirë pas tij për t’u bërë i rregullt në mesfushën e Milanit dhe Chelsea e bëri të qartë se po shijonte magjinë e tij në San Siro përcjell ORAinfo.

“Unë nuk mendoj se ndonjë gjë e veçantë ka ndryshuar,” i tha ai për MilanNews.it pas fitimit të së shtunës 2-1 kundër SPAL në Serie A.

“Unë kam kryer trajnime dhe duke punuar shumë dhe ka bërë që gjërat të ndryshojnë.

“Jam i lumtur sepse po luaj mirë me ekipin. E ardhmja? Jam i lumtur këtu, por nuk është vendimi im, është Milani dhe Chelsea.

“Ne do të flasim në fund të sezonit për të parë se çfarë mund të bëjmë”, ka thënë Bakayoko./ORAinfo/

Komento: