Nuk do ta besoni, ja cilin numër do ta bartë mbi super Piatek – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nuk do ta besoni, ja cilin numër do ta bartë mbi super Piatek

22:40 | 23 Janar 2019

Krzysztof Piatek zyrtarisht është bërë futbollisti i Milanit .

Në fakt para disa orësh është arritur marrëveshja me vlerë 35 milionë euro plus bonuse përcjell ORAinfo.

Sulumesi polak sot ka kryer testet mjekësore në Casa Milan dhe pritet që shumë shpejtë të i bashkohet ekipi të Gatusos.

Ajo çfarë kuptohet është se ai do ta bartë fanellën me numër 19, kjo duke pasur parasysh “Mallkimi i fanellës së Milanit numër 9”, pasi të gjithë ata që e kishin veshur nuk patën fat që nga pensionimi i Pippo Inzaghit, kështu që Piatek ka zgjedhur numrin 19 në vend të 9./ORAinfo/

Komento: