Nuk do ta njihni, ja si është dukur Learta në mbrëmjen e maturës

08:59 | 09 Maj 2019

Learta Jakupi po vazhdon të jetë shumë e përfolur në publik e në media rozë.

Ajo për të gjithë u bë e njohur si nusja e djalit të këngëtares së mirënjohur të muzikës popullore, Shyhrete Behulit.

Por, edhe Learta ka talent muzikën, ajo deri tani ka mbajtur dy koncerte solistike në Prishtinë, koncertin e parë e ka mbajtur në vitin 2012 kurse, të dytin vitin e kaluar.

Kurse, dje ajo ka publikuar projektin e saj të parë në bashkëpunim me vjehrrën e saj këngëtaren e njohur, Shyhrete Behlulin. Kënga titullohet “Për ty Nexhmije” dhe i dedikohet ikonës së muzikës shqiptare, Nexhmije Pagarushës. L

earta jo rrallë herë u bë lajm i mediave rozë për dukjen e saj, për çdo fotografi që e publikon në rrjetet sociake ajo merr komente dhe pëlqime të shumta nga fansat e saj.

Por, a e keni parë ndonjëherë se si është dukur ajo, në mbrëmjen e maturës.

Learta në mbrëmjen e maturës duket se ka pasur flokët e kapura dhe për dallim nga tani në atë kohë i kishe ngjyrrë më të errët.

Learta dhe Kushtrimi janë martuar në vitin 2016-të, ndërsa tani janë prindër të një djalit, të cilin e kanë pagëzuar me emrin Matin. /rtv21

Komento: