Nuk do ta njihnit, kështu dukej Roberti 20 vite më parë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nuk do ta njihnit, kështu dukej Roberti 20 vite më parë

09:35 | 22 Prill 2019

Robert Berisha, është figura më e dashur për publikun.

Sfida që përfshiu disa muaj më parë gjithë personazhet e njohur “10 years challenge” krahas një fotoje aktuale për të krahasuar sa ke ndryshuar gjatë këtyre viteve, ajo po vazhdon ende nga disa personazhe.

Po, në një sfidë “20 years challenge” do guxonit të përfshiheshit?

Robert Berisha e nisi garën!

Këngëtari i njohur përpos talentit në fushën e muzikës shpesherë përflitet shumë edhe për muskujt dhe trupin në super formë, na e ka shuar kuriozitetin të gjithëve duke publikuar një foto të 20 viteve më parë në “Instastory” së bashku me mikun e tij.

Ndryshe nga se jemi mësuar ta shohim këngëtarin, ai e paska ushtruar profesionin e frizerit.

Komento: