Nuk do të besoni, ja si para kushtoi fustani Dua Lipës për ditëlindje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Nuk do të besoni, ja si para kushtoi fustani Dua Lipës për ditëlindje

12:58 | 24 Gusht 2019

Është ndër këngëtaret me të pëlqyera në botë.

Dua Lipa dy ditë më parë festoi ditëlindjen, më 22 gusht ajo mbushi 24 vjet jetë.

Këngëtarja për ditëlindje udhëtoi me të dashurin në Malibu, por gjatë mbrëmjes festës iu bashkuan edhe miqtë e tyre.

Ajo dukej mahnitëse në darkën e ditëlindjes, teksa kishte veshur një fustan kuq e zi, me figurën e buzëve tek gjoksi, shkruan lajmi.

Sipas faqes “What they wearin”, ky fustan kap kushton hiç më pak se 3.990 euro dhe është i markës “YSL”.

Për ndryshe, Dua Lipa është duke punuar për finalizimin e albumit të ri.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!