Nuk do të besoni në çfarë gjendje ka përfunduar sot Adelina

16:05 | 31 Dhjetor 2018

Adelina dhe burri I saj, menjëherë pasi u kthyen nga pushimi kanë qenë prezentë në një festë maqedonase, e nga videot që I kanë postuar duket se e kanë shijuar shumë.

Adelina tani po kalon në ditët e saj më të mira si nënë e re dhe në krahët e burri të saj, përcjell ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale dhe pothuajse çdo ditë poston momente nga jeta e saj.

E sot, Adelina ka postuar një fotografi ku edhe pse e lodhur nga festa, duket aq bukur./ORAinfo/

Komento: