Nuk do t’iu besoni syve, kaq ndryshe dukej Jehona Sopi shumë vite më parë

00:01 | 20 Nëntor 2023

Jehona Sopi është këngëtarja që për vite ishte tejet aktive në skenën muzikore shqiptare.

Ajo ka disa vite që është larguar nga skena mirëpo, këngët e saj vazhdojnë të jenë ende të pëlqyera në publik, përcjell ORAinfo.

Jehona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar fotografi të shumë viteve më parë dhe po duket tejet ndryshe./ORAinfo/

Komento: