Nuk do t’iu besoni syve, kaq shumë është shëndoshur Leonora Jakupi – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nuk do t’iu besoni syve, kaq shumë është shëndoshur Leonora Jakupi

19:55 | 24 Shtator 2020

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo po duket më e shëndoshë se asnjëherë më parë./ORAinfo/

Komento: