Nuk do t’iu besoni syve, në këtë gjendje ka përfunduar Gili – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nuk do t’iu besoni syve, në këtë gjendje ka përfunduar Gili

16:05 | 22 Tetor 2020

Gili është një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Ajo është pjesë e skenës që një kohë të gjatë dhe përherë ka qenë shumë e përfolur, shkruan ORAinfo.

Gili është shumë aktive në rrjetet sociale me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo duket paksa e lodhur, apo ndodhta po duket e tillë për shkak se është shfaqur e pa grimosur./ORAinfo/

Komento: