Nuk e “dashuroi” kurrë fanellën kuqezi – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nuk e “dashuroi” kurrë fanellën kuqezi

18:27 | 27 Janar 2019

Arrigo Sacchi foli Gazzetta dello Sport për Higuain, duke treguar se ai kurrë nuk e ka dashtë MIlanin përcjell ORAinfo.

‘Chelsea-Higuain? Gonzalo kurrë nuk u dashurua me Milanin dhe rossoneri kurrë nuk ra në dashuri me Higuain. Me Sarrin ai bëri gjëra të mëdha në Napoli kështu që unë mendoj se ai do të gjejë veten përsëri atje”,ka thënë Sacchi.

Argjentinasi te MIlan ka shënuar vetëm tetë gola në gjysmë sezonin e tij te MIlan, duke treguar kështu që ai nuk është përshtatur me skuadrën rossonere./ORAinfo/

Komento: