Nuk e fshehin më, Ronela dhe Zerka bashkë në pushime – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nuk e fshehin më, Ronela dhe Zerka bashkë në pushime

21:17 | 01 Shtator 2019

Ata janë çifti më i komentuar.

Pas një vere të ngarkuar me koncerte, me videoklipe të reja, Ronela Hajati dhe Young Zerka kanë gjetur më në fund kohën për pak pushim tani që vera ka mbaruar.

Çifti së fundmi ishte përfolur për ndarje, por mesa duket këto kanë qenë thjesht thashetheme.

Zerka dhe Ronela po i kalojnë pushimet në Dhërmi dhe të dy kanë postuar foto nga i njëjti vend, në shezlong me perdet e bardha.

Ronela ka pozuar e veshur me rrobabanje dhe pantallona ndërsa Zerka duke u relaksuar.

Pak kohë më parë Ronela u ankua se nuk kishte mundur të bënte dot pushime këtë vit, por tanimë duket se i ka marrë energjitë dhe së shpejti pritet të publikojë një këngë të re.

Komento: