Nuk e keni ditur? Ky është emri i vërtetë i Juliana Nurës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nuk e keni ditur? Ky është emri i vërtetë i Juliana Nurës

23:39 | 29 Janar 2023

Ky është emri i vërtetë i Juliana Nurës.

Ish-miss Kosova dhe Diaspora, Nura është banorja më e përfolur e Big Brother Vip Kosova. Së fundi temë diskutimi është bërë emri i vërtetë i Julianës.

Ajo siç duket e ka ndërruar emrin sepse dikur si modele paraqitej me emrin Xhylije.

35 vjeçarja kishte filluar të merrej me modeling shumë herët dhe emrin duket se e ka ndërruar për arsye se ka jetuar jashtë vendit. Një gjë të tillë e kanë bërë shumë yje me prejardhje shqiptare.

Ndryshe, për ta fituar çmimin prej 200 mijë eurosh, Nura u fut në BBVK si trajnere fitnesi.

Komento: