Nuk e keni parë më herët, Elita publikoi foton më interesante nga dasma e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Nuk e keni parë më herët, Elita publikoi foton më interesante nga dasma e saj

21:47 | 11 Korrik 2019

Elita Rudi është moderatorja shumë e njohur dhe e pëlqyer kosovare.

Ajo është e martuar me këngëtarin e mirënjohur, Gjikon dhe tani po shijojnë muajt e parë si prindër të një djali që e kanë quajtur, Zëri, përcjell ORAinfo.

Edhe pse është shumë e angazhuar duke u përkujdesur për djalin, Elita është tejet aktive në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar disa imazhe të pa para nga dasma.

E më e veçanta duket të jetë kjo foto ku shihen çifti pranë prindërve./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!