Nuk e priste! Remzie Osmani merr dhuratën më të veҫantë

12:21 | 14 Janar 2019

Remzie Osmani është një ndër këngëtaret më të pëlqyera të muzikës popullore.

Këngët e saj janë të pranishme pothuajse në çdo dasëm dhe festë tjetër familjare, shkruan ORAinfo.

Krahas muzikës, Remzia është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një pamje, ku shihet se në kafën e mëngjesit, i kanë shkruar emrin e saj.

Padyshim kjo është një befasi shumë e bukur./ORAinfo/

Komento: