Nuk është burri i saj, kush është mashkulli simpatik që Adelina po e puth me kaq dashuri?! – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nuk është burri i saj, kush është mashkulli simpatik që Adelina po e puth me kaq dashuri?!

00:17 | 01 Gusht 2020

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo shihet bashkë me djalin e saj, të cilin po e puth me shumë dashuri./ORAinfo/

Komento: