Nuk është Interi, ja cili ekip nga Serie A po e transferon Modicin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Nuk është Interi, ja cili ekip nga Serie A po e transferon Modicin

18:48 | 14 Janar 2019

Luka Modric pritet të transferohet të Serie A.
Juventusi raportohet se ka shprehur interesim që të transferojë mesfushorin e Real Madridit, Luka Modriq, gjatë verës.

Sipas “Don Balon”, fituesi i Topit të Artë po kërkohet qe disa muaj nga Interi, por në garë tash ka hyrë edhe “Zonja e Vjetër”.

Klubi është në gjendje t’i ofrojë kroatit kontratë trevjeçare, me mundësi zgjatjeje edhe për një vit.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!