Nuk është plakur fare, kështu duket sot si 50 vjeçare – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nuk është plakur fare, kështu duket sot si 50 vjeçare

19:46 | 01 Korrik 2022

Coraima Torres, është njëra nga aktoret latine më të dashura.

Ajo e njohur u bë për publikun shqiptar me rolin e Kasandrës, telenovelë kjo që bëri namin shumë vite më parë, shkruan ORAinfo.

Ani pse kanë kaluar shumë kohë që nga transmetimi i atij seriali, Kasandra vazhdon të jetë ende e përfolur.

E duket se vitet janë vetëm numër për aktoren latine, pasi ajo edhe në ditët e sotme si një 50 vjeçare, gëzon pamje dhe forma të jashtëzakonshme./ORAinfo/

Komento: