Nuk humb kohë!! Mourinho trajneri te gjiganti evropian

20:42 | 18 Dhjetor 2018

Jose Mourinho tani është në prag të arritjes së marrëveshjes për t’u bërë menaxher i ardhshëm i ekipit kombëtar portugez, ani pse Real Madridit dhe Bayern Munchen, u shpallën si destinacionet e tij të ardhshme përcjell ORAinfo.

Analistët në Sisal Matchpoint theksojnë se gjasat që Jose të bashkohet me Portugalinë si puna e tij e ardhshme është 3.50 dhe kjo është mundësia më e lartë që ata kanë deklaruar për punën e ardhshme të mundshme të Jose.

Probabiliteti i tij për të marrë titullin në Real Madrid qëndron në orën 5.00, me Interin dhe Bayern Munichun në orën 12.00, siç qëndrojnë gjërat./ORAinfo/

Komento: