Nuk i jep para, prizrenasi e godet nënën e tij – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Nuk i jep para, prizrenasi e godet nënën e tij

11:31 | 11 Gusht 2019

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Prizren.

Policia e Kosovës njofton se është prangosur një person i komunitetit turk në Prizren i cili pas një mosmarrëveshjeje verbale për shkak të parave e kishte goditur fizikisht nënën e tij, e cila si pasojë kishte pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor.

I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Komento: