Nuk ia “mbushi syrin” rossonerëve, Milan po e shet super-futbollistin

16:14 | 12 Janar 2019

AC Milan po e konsideron shitjen e futbollistit të tyre Diego Laxalt.

Uruguai nuk ka arritur të bëjë përshtypje me Rossonerët deri më tani këtë sezon dhe disa klube kanë treguar interesim për ish- futbollistin e Genoas përcjell ORAinfo.

ORAinfo/

Komento: