Nuk ia “mbushi syrin” rossonerëve, Milan po e shet super-futbollistin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Nuk ia “mbushi syrin” rossonerëve, Milan po e shet super-futbollistin

16:14 | 12 Janar 2019

AC Milan po e konsideron shitjen e futbollistit të tyre Diego Laxalt.

Uruguai nuk ka arritur të bëjë përshtypje me Rossonerët deri më tani këtë sezon dhe disa klube kanë treguar interesim për ish- futbollistin e Genoas përcjell ORAinfo.

ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!