Nuk ka luajtur asnjë minutë këtë sezon, Milanit po ia marrin kapitenin e dikurshëm

14:55 | 02 Janar 2019

Nuk ka luajtur asnjë minutë te Milani, Milanit po ia marrin dikur kapitenin

Bolonja është shumë e interesuar të nënshkruajë futbollistin e Milanit ,Riccardo Montolivo, raporton Calciomercato përcjell ORAinfo.

Mesfushori italian ende nuk ka luajtur vetëm një minutë nën urdhrat e Gennaro Gattuso këtë sezon dhe Rossonerët mund të vendosin ta shesin.

Ky do të ishte një lajm i mirë për Pippo Inzaghin, i cili do të jetë i lumtur të bashkohet me ish-mesfushorin e tij.

Inzaghi e trajtoi Montolivon në AC Milan në fushatën 2014/15./ORAinfo/

Komento: