Nuk mjafton Ronaldo, Juventus gjen “NR 9” në sulm – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nuk mjafton Ronaldo, Juventus gjen “NR 9” në sulm

22:29 | 21 Maj 2019

CR7 nuk është i mjaftueshëm, të paktën për Europën.

Jo vetëm që Juventusi kërkon një menaxher, por ata gjithashtu po përpiqen të kuptojnë situatën e sulmuesit, lidhur me atë se kush do të jetë No.9 i tyre në sezonin e ardhshëm,përcjell ORAinfo.

Siç raportohet nga Tuttosport, Mauro Icardi mbetet një emër konkret, duke pasur parasysh situatën e tij me Interin.
Në fakt, çmimi i argjentinës ka rënë që nga koha e fundit, duke e bërë marrëveshjen më të realizueshme.

Alternativa? Mirë, emri i tij është Gonzalo Higuain. Nuk duket sikur Chelsea do të blejë sulmuesin dhe kështu ai mund të kthehet në Juve për të qëndruar./ORAinfo/

Komento: