Nuk mundi ta mbajë vetën, Wanda shpërtheu në lot pas u eliminua Interi

10:39 | 12 Dhjetor 2018

Gruaja / agjentja e Mauro Icardit, Wanda Nara, shpërthejë në lot në San Siro mbrëmë pas eliminimit nga Liga e Kampionëve të Nerazzurrëve.

Ekipi i Luciano Spalletti nuk arriti më shumë se një barazim 1-1 me Psv me Tottenhamin që vulosi të njëjtin rezultat të njëjtë në Barcelonë përcjell ORAinfo.

Goli i Mauro Icardi nuk ishte i mjaftueshëm për Interin që të kalonte tutje dhe Wanda nuk mund ta fshehë zhgënjimin e tij pas përfundimit të ndeshjes, duke shpërthyer në lot./ORAinfo/

Komento: