Nuk ndalet Egzona, shfaqet me frizurë të re, do t’iu ‘mahnis’ me këtë pamje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nuk ndalet Egzona, shfaqet me frizurë të re, do t’iu ‘mahnis’ me këtë pamje

20:10 | 29 Tetor 2020

Egzona Muqiqi është e njohur për publikun si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit.

Ajo është përherë e folur sidomos për paraqitjet plot stil, shkruan ORAinfo.

Bukuroshja vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, ku sot është shfaqur nga vendi i punës.

Në foton e fundit ajo shihet me një frizurë interesante dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Komento: