Nuk përmbahet Fifi, shfaqet veç në riçipeta

15:28 | 12 Shkurt 2024

Fifi është ndër këngëtaret më të dashura dhe më të njohura për publikun shqiptar.

Ajo këtë vit ka pasur risi në jetën personale, duke krijuar lidhje dashurie, e më pas edhe është bërë nënë, përcjell ORAinfo.

Edhe pas lindjes, ajo është mjaftë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Se fundmi Fifi ka publikuar një fotografi ku shfaqet super provokuese.

E veshur veç me riçipeta, Fifi ekspozon linjat e saj trupore në top formë. /ORAinfo/

Komento: