Nuk përmbahet Ledri, publikon foton më të ëmbël të vajzës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nuk përmbahet Ledri, publikon foton më të ëmbël të vajzës

23:39 | 12 Janar 2021

Sara dhe Ledri së fundi janë bërë prindër për herë të parë.

Ata tashmë janë prindër të një vajze, shkruan ORAinfo.

Pasi u bënë prindër për herë të parë, çifti nuk mungon me postime në rrjete sociale.

Sot, Ledri ka ndarë me publikun foton më të ëmbël të Poem Blu./ORAinfo/

Komento: