Nuk po ndalen! Fifi ndryshon sërish pamje, nga bionde shikoni si ka përfunduar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Nuk po ndalen! Fifi ndryshon sërish pamje, nga bionde shikoni si ka përfunduar

22:37 | 12 Korrik 2019

Këngëtarja Filloreta Raçi – Fifi është ndër këngëtaret me të pëlqyera në gjithë vendin.

Me zërin e saj ajo ka bërë për vete jo vetëm të rinjtë por edhe qytetarët më moshë me të shtyrë, shkruan ORAinfo.

Fifi është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Pak ditë më parë ajo publikoi foto ku shihej se është bërë bionde.

Ndërsa sonte ajo është kthyer në brune.

Edhe e tillë Fifi po duket shumë simpatike./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!