Nuk pritej, gjiganti italian po e transferon Deulofeun – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nuk pritej, gjiganti italian po e transferon Deulofeun

22:40 | 31 Maj 2019

Napoli, thuhet se është i interesuar në nënshkrimin e yllit të Watford, Gerard Deulofeu, një lojtar që i kishin ofruar 18 milionë euro plus 2 milion euro në bonuse për të nënshkruar në janar 2018.

Sipas Calcionapoli24.it, Azzurët janë të gatshëm të kthehen në tryezën e negociatave për Spanjollin pas sezonit të tij mbresëlënës në Premier Ligë, përcjell ORAinfo.

Ish- Sulmuesi i Milanit shënoi 12 herë në 33 paraqitje dhe siguroi pesë asistime për Hornet këtë vit./ORAinfo/

Komento: