Nuk pritej, zbulohet ekipi i ri i Mandzukicit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nuk pritej, zbulohet ekipi i ri i Mandzukicit

23:14 | 26 Maj 2019

Mario Mandzukic, është në “radar” të Borussia Dortmund.

Interesimi i gjigantëve të Bundesligës u zbulua nga Calciomercato.com disa ditë më parë dhe sot u konfirmua nga CEO i klubit Watzke:

“Mandzukiç është një lojtar i Juventusit për tani”, tha Watzke në Bild, përcjell ORAinfo.

“Asgjë nuk mund të përjashtohet në futboll, mund të them një gjë: është mirë që të mos ketë shumë sulmues qendrorë në ekip, sepse ata nuk kryejnë siç duhet.

“ Nuk ka rastësi që Bayern nuk ka blerë një alternativë për Lewandowski në të fundit disa vite. Çdo nënshkrimit duhet të vendoset me shumë kujdes, e njoh Mario dhe unë e di që ai dëshiron të luajë në të gjitha kohërat “, ka përfunduar Watzke./ORAinfo/

Komento: