Nuk u mbijetoi plagëve pas aksidentit, ky është i riu nga Lipjani që vdiq sot – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nuk u mbijetoi plagëve pas aksidentit, ky është i riu nga Lipjani që vdiq sot

19:21 | 22 Janar 2020

Ka humbur jetën një i ri nga Lipjani.

Disa ditë më parë ai bëri aksident me veturë, ndërsa i riu kosovar, s’arriti t’u mbijetojë plagëve.

Shqiprim Zeqiri ka ndërruar jetë sot, ndërsa kishte bërë aksident në Hallaq të Madh.

Lajmi për vdekjen e të riut është dhënë në rrjete sociale, nga miq dhe shok të tij.

Komento: