Nusen e Milotit e bën grimerja ‘kukull’, lë nën ‘hije’ të gjitha me këtë pamje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nusen e Milotit e bën grimerja ‘kukull’, lë nën ‘hije’ të gjitha me këtë pamje

00:17 | 24 Tetor 2020

Milot Llalloshi vazhdon të jetë një këngëtar tejet i pëlqyer kosovar.

Ai është pjesë e skenës tash edhe një kohë të gjatë dhe gjithmonë është shumë i përfolur në publik, përcjell ORAinfo.

Po aq i përfolur sa ai është edhe gruaja e tij, Erxhina.

Së fundi, ajo ka publikuar disa foto ku shihet se është rregulluar tek grimerja.

E me këtë pamje, ajo lë nën hije të gjitha nuset./ORAinfo/

Komento: