Nusen e Milotit e ka zbukuruar kaq shumë shtatzënia, shikoni si po duket – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nusen e Milotit e ka zbukuruar kaq shumë shtatzënia, shikoni si po duket

16:42 | 23 Dhjetor 2019

Milot Rashica është futbollisti shumë i pëlqyer i kombëtares kosovare.

Ai është shumë i përfolur edhe për jetën private krahas karrierës si futbollist, përcjell ORAinfo.

Miloti dhe gruaja e tij, Belkizi tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

E Belkizin duket se po e zbukuron edhe më shumë shtatzënia./ORAinfo/

Komento: