Nuses së Goldit nuk po i ndalen dhuratat, sapo pranoi një shumë të veҫantë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nuses së Goldit nuk po i ndalen dhuratat, sapo pranoi një shumë të veҫantë

20:24 | 26 Nëntor 2020

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.

Përmes fotos së fundit ajo tregon dhuratën e fundit që ka pranuar./ORAinfo/

Komento: