Nusja e Albanit vazhdon të mbajë zi për nënën, me këtë pamje e feston Vitin e Ri – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nusja e Albanit vazhdon të mbajë zi për nënën, me këtë pamje e feston Vitin e Ri

20:37 | 31 Dhjetor 2018

Fjolla Svirca është gruaja e këngëtarit të njohur, Alban Mehmetit.

Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Fjolla është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga të ndryshmet.

Ajo vazhdon të mos grimoset që nga koha kur humbi nënën e saj, disa muaj më parë.

E këtë e ka vazhduar edhe sonte, për festën e Vitit të Ri.

Megjithatë, edhe e tillë po duket shumë bukur pranë fëmijëve të saj./ORAinfo/

Komento: