Nusja e Arianit nuk po mund të fle nga mërzia, ua ‘këput’ shpirtin me këto fjalë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Nusja e Arianit nuk po mund të fle nga mërzia, ua ‘këput’ shpirtin me këto fjalë

23:41 | 22 Korrik 2019

Merita është gruaja e tashmë të ndjerit Arian Dacit.

Ajo nuk po mund ta përballojë humbjen e burrit të saj, shkruan ORAinfo.

Merita po vazhdon të bëjë postime të shumta në Instagramin e saj.

Së fundmi ajo ka bërë edhe një postim në të cilin tregon se sa shumë po i mungon burri./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!