Nusja e Dautit me minifund në këtë të ftohtë, por po duket si ‘loҫkë’

22:35 | 08 Dhjetor 2018

Lola Haradinaj është bashkëshorja e politikanit të njohur kosovar, Daut Haradinaj

Ajo është një femër tepër e bukur dhe atraktive si dhe eleganca nuk i mungon në çdo paraqitje, shkruan ORAinfo.

Lola është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sonte ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me minifund.

Si gjithmonë ajo po duket tejet bukur./ORAinfo/

Komento: