Nusja e Goldit ka humbur nënën, bëri postimin me të cilin përloti të gjithë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nusja e Goldit ka humbur nënën, bëri postimin me të cilin përloti të gjithë

20:30 | 28 Shtator 2020

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.

Ajo ka humbur nënën, e sot për të ka bërë një postim prekës.

“Më mungon Nan”- ka shkruar Ermira në postimin e saj./ORAinfo/

Komento: