Nusja e Goldit me grim të rëndë edhe në shtëpi, shikoni si po duket sot – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nusja e Goldit me grim të rëndë edhe në shtëpi, shikoni si po duket sot

19:32 | 22 Prill 2021

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.

Në foton e fundit ajo shihet e grimosur dhe duket se e tillë qëndron edhe në shtëpi.

Megjithatë, edhe e tillë po duket shumë bukur./ORAinfo/

Komento: