Nusja e Goldit shfaqet nga vendi i punës, merr gjithë vëmendjen ky detaj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nusja e Goldit shfaqet nga vendi i punës, merr gjithë vëmendjen ky detaj

20:19 | 11 Gusht 2020

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.

Ajo është shumë aktive edhe me postime.

E së fundi, Ermira ka sjellë një foto nga vendi i punës, e veshja e saj është ajo që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Komento: