Nusja e Jagizit nga ‘Zonja Fazilet’, më e bukura e Turqisë

15:47 | 09 Dhjetor 2018

Caglar Ertegul është aktori i njohur turk dhe që u bë shumë i famshëm jo vetëm në Turqi por edhe jashtë kufijve të saj.

Në publikun shqiptar ai u bë shumë i njohur dhe i pëlqyer me rolin e ‘Jagizit’ në serialin shumë të njohur turk, ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’, përcjell ORAinfo.

Jashtë nga seriali ai është i lidhur me turken Canse Ongel dhe përveç që është i bukur vetë, ai ka për të dashur, vajzën më të bukur të Turqisë./ORAinfo/

Komento: