Nusja e Labit i ka fryrë buzët, fotografia e fundit ia zbuloi ‘sekretin’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nusja e Labit i ka fryrë buzët, fotografia e fundit ia zbuloi ‘sekretin’

23:59 | 29 Tetor 2020

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit buzët e saj duken paksa më të fryra.

Duket se as Qëndresa nuk i ka shpëtuar këtij ‘trendi’./ORAinfo/

Komento: