Nusja e Labit si zonjë e vërtetë, ‘mahniti’ të gjithë me pamjen e fundit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nusja e Labit si zonjë e vërtetë, ‘mahniti’ të gjithë me pamjen e fundit

19:55 | 04 Qershor 2020

Qëndresa Bajrami u bë e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Ajo është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo është shfaqur e veshur si një zonjë e vërtetë./ORAinfo/

Komento: