Nusja e Labit zbulon këmbët, shkon në punë me ‘miniq’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nusja e Labit zbulon këmbët, shkon në punë me ‘miniq’

22:43 | 24 Nëntor 2022

Qëndresa e Labit është shumë e njohur tashmë për publikun.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme, përcjell ORAinfo.

Qëndresa sot ka publikuar një foto ku shihet nga vendi i punës.

Ajo është shfaqur e veshur me një fustan të shkurtë dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Komento: